Jakie efekty zapewnia lifting brwi?


Coraz częściej korzystamy z różnych usług zapewnianych przez świat kosmetologii i medycyny estetycznej. Nie boimy się już ani typowych i zupełnie bezinwazyjnych zabiegów kosmetycznych, ani zabiegów bardziej skomplikowanych i poważnych, które nieraz wymagają od nas położenia się pod skalpel lub strzykawkę. Nawet w dziedzinie poprawiania urody panują różnego rodzaju trendy, które aktualnie skłaniają nas głównie do poprawiania brwi i górnych części twarzy. Na to ma nam pozwolić lifting brwi Poznań. Jest to zabieg, który doprowadza nie tyle do podniesienia brwi, co tak naprawdę do podniesienia części czoła, czego skutkiem ubocznym (oczywiście pożądanym) będzie jednoczesne uniesienie obu łuków brwiowych.

Różne odmiany liftingu poleca się głównie osobom w wieku dojrzałym lub starszym, które mają już problemy ze zmarszczkami i chcą je albo całkowicie ukryć, albo przynajmniej spłycić. Lifting brwi działa odmładzająco. Za sprawą uniesienia skóry, która w pewnym wieku zaczyna niestety nachodzić na siebie i wyraźnie się marszczyć, można błyskawicznie wygładzić jej powierzchnie, doprowadzając do redukcji zmarszczek. Eliminuje się bruzdy i tego typu niedoskonałości głównie z okolic czoła i oczu. Ważną informacją może też okazać się dla nas możliwość pozbycia się kurzych łapek, które w pewnym wieku zaczynają się niestety coraz bardziej uwidaczniać i zdecydowanie nie dodają nam urody, dlatego wszyscy szukamy sposobu na to, by jakoś je maskować.

Wygładzenie bruzd i zmarszczek nie jest jednak jedynym dobrym efektem zabiegu. Lifting brwi Poznań, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia nam też po prostu sam lifting, obejmujący zarówno sferę samego czoła, jak i górne powieki. Poprzez uniesienie powiek zyskujemy ich większą powierzchnię. To z kolei może wizualnie otworzyć nasze oczy i sprawić, by te wyglądały na większe, a jednocześnie ułatwić nam wykonywanie makijażu. Ponadto otwarcie spojrzenia gwarantuje nam zawsze bardziej świeży wygląd. Przymknięte i opadające powieki sprawiają natomiast, że człowiek wygląda na zaspanego.

Sprawdź dodatkowe informacje